• Služby požání ochrany, revize hasicích přístrojů.
  • Revize PO Praha a středočeský kraj

O nás

Požární technika Soukup

Jsme malá rodinná společnost. Poskytujeme služby v oblasti požární bezpečnosti již od roku 1992. Sídlíme ve městě Pečky, okres Kolín.

Základem naší firmy bylo vždy poskytování služeb revizí hasicích přístrojů a požárních hydrantů. Tyto služby jsme v průběhu let dále rozvíjeli v návaznosti na vývoj oboru a současných požadavků klientů. Činnost můžeme nyní rozdělit na část „kontroly / servis technických požárních zařízení“ a „organizace požární ochrany“ .

Technická oblast - Provádíme kontroly a servis hasicích přístrojů. Zabýváme se jejich prodejem i montážemi. Naše firma je držitelem patřičných oprávnění k provádění tlakových zkoušek nádob a servisu hasicích přístrojů. Disponujeme vlastní dílnou a servisním vybavením. Dále provádíme kontroly požárních vodovodů, požárních klapek VZT a stěnových uzávěrů, kontroly požárních dveří, kontroly a montáže požárních prostupů (ucpávek), kontroly provozuschopnosti nouzového osvětlení, kontroly systému a kalibrace čidel detekce oxidu uhelnatého (výrobce J.T.O. System). Podružnou související činností naší servisní dílny je plnění tlakových nádob oxidem uhličitým (CO2).

Organizační činnost v požární ochraně - Poskytujeme služby odborně způsobilé osoby v požární ochraně. Jedná se o provádění preventivních požárních prohlídek objektů, zpracování příslušné dokumentace požární ochrany, školení zaměstnanců a poradenskou činnost.

Naše služby využívá široké spektrum zákazníků z různých oborů (průmysl, stavebnictví, služby, bytové domy, rodinné domy). V současné době se snažíme zaměřovat na zabezpečování požární ochrany moderních bytových komplexů, kde nachází naše široká nabídka uplatnění. Bytové domy tvoří naší nejpočetnější skupinu zákazníků, ať se již jedná o jednotlivá SVJ či velké správcovské společnosti. Služby požární bezpečnosti poskytujeme převážně v regionu Praha a Středočeský kraj. Dlouholeté zkušenosti máme však také s prací pro obchodní řetězce na území celé ČR.

Zakládáme si na kvalitním provedení zakázek, individuálním přístupu a spolehlivosti.

Náš tým

Ing. Milan Soukup

Odborně způsobilá osoba v požární ochraně / revizní technik / e-shop / nákup prodej

Milan Soukup

Revizní technik / nákup prodej